«Відблиск благородного металу»: знайомтесь, його велич концерт-хол «Platinum» (фото)

Нещодавно в Івано-Франківську відбулося феєричне відкриття першого в місті концерт-холу «Platinum». Мабуть у кожного хто побував того вечора у цьому розкішному закладі, у пам'яті залишилися неймовірні спогади. Адже що може бути краще, аніж шалене святкування 8 березня і концерт культового українського гурту «Бумбокс», пісні якого пронизують своїми влучними текстами та музикою.

З цієї нагоди кореспондент 0342.ua поспілкувався з організатогом конценрту Артемом Стойко і вирішив поділитися з вами цікавинками про «Platinum».

Як зародилася ідея створення розважального закладу такого типу?

Ідея створення клубу базувалася на тому, що в Івано-Франківську немає закладів подібного типу, де можна влаштовувати не тільки вечірки та дискотеки, але й концерти та інші масові заходи. А велика кількість посадочних місць в клубі дозволяє нам проводити масштабні заходи за участі найвідоміших зірок України.

А звідки пішла назва закладу? Хто є автором?

Першочергово ми планували назвати заклад «Куб», але значення цього слова не відкривало всієї повноти та можливостей клубу. А оскільки концерт-хол є втіленням грандіозних можливостей, ми зупинилися на назві благородного металу «Platinum».

«Відблиск благородного металу»: знайомтеся, його велич концерт-хол «Platinum» (фото) - фото 1

Цікава дата для відкриття. Піар-хід чи все-таки подарунок для наших франківчанок?

Відкриття клубу планувалося на кінець лютого. Але керівництво клубу вирішило приділити увагу кожній дрібниці, щоб забезпечити повноцінне відкриття. Вдалою датою для цього стало 8 березня, що дозволило нам зробити свого роду подарунок франківчанкам.

Спеціальний гість – «Бумбокс». Чому саме цей гурт?

За результатами багатьох опитувань у соцмережах, лідером став гурт «Бумбокс». Крім того, гурт нещодавно виступив із концертом у Києві, де зібрав аншлаг, що найперше показало всенародну прихільність.

«Відблиск благородного металу»: знайомтеся, його велич концерт-хол «Platinum» (фото) - фото 2

Які заходи ви плануєте провести в майбутньому?

На даному етапі ведеться розмова про виступ гурту «Тартак» у благодійному концерті, що відбудеться після Великодніх свят. Також домовляємося про перенесення концерту гурту «ТІК» зі стадіону «Рух» у наш заклад. А ще тривають переговри щодо виступу Івана Дорна...

Загальна площа закладу – 2000 квадратних метрів, три барні стійки сумарною довжиною понад 50 метрів і 250 посадочних місць... Скільки ж потрібно персоналу для обслуговування такого приміщення?

Наразі кількість працівників варіюється від 50 до 60 чоловік і це не межа. Кожен з них дбає про комфорт і якісне обслуговування наших клієнтів.

Хто працював над створенням проекту: свої сили чи івент-компанія?

Проект готували професіонали. Але те, що ви можете бачити на даному етапі роботи – це лише вершина айзберга, оскільки у розвиток закладу і надалі вкладатимуться сили і кошти.